Nemokamas pristatymas perkant už 50 €

11 žingsnių streso mažinimo meditacinė praktika su eteriniais aliejais

 1. Pasirinkite tinkamą laiką – tai turėtų būti metas kai esate atsipalaidavęs ir nepatiriate tuo metu jokių blogų ar neigiamų emocijų.
 2. Tuomet pasirinkite vieną ar kelis eterinius aliejus, ar jų mišinį. Būtų geriau, kad šis jūsų eterinio kvapo pasirinkimas neturėtų sąsajų su jūsų istorija. Tai yra, kad tai būtų jums naujas kvapas. Jis turėtų būti unikalus kvapas, skirtas būtent jūsų kuriamai asmeninei streso mažinimo praktikai.
 3. Susiraskite patogią ir atpalaiduojančią erdvę, kurioje galėtumėte medituoti ar tiesiog ramiai pabūti.
 4. Patogiai įsitaisykite, kelis kartus giliai įkvėpkite ir iškvėpkite. Tuomet paimkite jūsų pasirinktą eterinį aliejų ar jų mišinį ir įkvėpkite jums patogiu būdu. Galite užlašinti mišinio ant natūralaus audinio skepetaitės ar medvilnės vatos rutulėlio, taip pat galite įlašinti mišinio į augalinį aliejų ir bekvapį kremą ir pasitepti pulsuojančias kūno vietas: kaklą, riešus, vidinę alkūnės dalį. Arba tiesiog įkvėpkite iš buteliuko.
 5. Užsimerkite ir sutelkite dėmesį į jūsų kūno pojūčius. Įsivaizduokite, kad jūsų tikslas būti ramybės būsenoje, būti be streso – vyksta su jumis čia ir dabar. Užfiksuokite kiekvieną potyrį kurį jaučia jūsų kūnas ir įsisąmoninkite tai. Įsivaizduokite, kad tai yra natūrali jūsų kūno būsena.
 6. Sąmoningai, pasitelkdami, kuo tikresnes to momento emocijas ir kūno pojūčius, pajuskite, koks jausmas yra būti be streso ir nerimo.
 7. Šią praktiką kartokite 4-6 dienas iš eilės, visuomet naudodami tą patį kvapą (eterinį aliejų ar jų mišinį). Tuo metu pasirinktą kvapą naudokite tik praktikos metu ir nenaudokite, neuostykite kitu metu.
 8. Atlikus 4-6 dienų streso mažinimo treniruotes su pasirinktu kvapu pasirinktoje saugioje erdvėje, būsite pasiruošęs susidoroti su stresinėmis situacijomis daug greičiau.
 9. Pasigaminkite jums patogią priemonę su jūsų pasirinktu kvapu – uostuką, tepaliuką ar tiesiog turėkite buteliuką su jūsų kvapu.
 10. Atsiradus streso jausmui, kylant nerimui ant negatyvioms mintims, išsitraukite buteliuką iš kišenės ar rankinės, nuimkite dangtelį ir kelis kartus giliai įkvėpkite jūsų ramybės kvapą. Taip suaktyvinsite praktikos metu sukurtą atminties, emocijos ir kvapo ryšį ir padėsite sumažinti arba netgi pašalinti stresą.
 11. Rekomenduojama keisti naudojamą mišinį kas 2-3 mėnesius, kad kvapo ir emocijų ryšys vėl atsinaujintų. Bet pasibaigus 2-3 mėnesių pakaitinio mišinio laikotarpiui, galite grįžti prie pradinio mišinio.

Pasidalinkite šiuo straipsniu!